X

Интернет-телевидение Чернигова

Garmata TV


Редакция

Интернет-телевидение Чернигова Garmata TV

e-mail: news@garmata.tv

телефон 073 46 44 172 

X

Ваша новина відправлена


Предложить нам новость

Первое городское интернет телевидение Чернигова

  —  

Понедельник, 27 января 2020

  —  
Укр | Рус

  Курс валют


Новости

Категория Рекламные материалы Политика 23 января 2019   391

«Вірю в українців, вірю в Україну!» Ці слова Юлії Тимошенко звучали більш, аніж переконливо.

Їй відповідав десятитисячний зал столичного Палацу спорту. І не лише партійці-однодумці, а й вибагливі експерти, відомі політики, прості люди з усіх регіонів України, вчителі і лікарі, економісти і письменники.

Те, з яким пієтетом, повагою і захопленням аудиторія слухала лідера «Батьківщини», просто вражає. Як і вражає масштаб заходу. З одного боку – це офіційний великий з’їзд партії, яка висуває свого кандидата на пост Президента. А з іншого – це форум єднання. Єднання навколо ідей, які виголошує кандидатка, навколо Нового курсу, який уже за півроку отримав широкий розголос у суспільстві, навколо прагнення зробити Україну сильною і незалежно.

Те, що у «Батьківщині» з’їзд вирішили провести 22 січня – в День соборності, свідчить, що для Юлії Тимошенко тема об’єднання України є головною і беззаперечною.

Вона неодноразово наголошувала, що Україні для перемоги потрібна єдність. Адже й по лівий, і по правий берег Дніпра, і в столиці, і в далеких високогірних районах, і біля донбаських териконів, і на південних лиманах живуть українці, які люблять свою країну і хочуть зробити її кращою, заможнішою і щасливішою.

Так само як українці живуть на тимчасово окупованих територіях Донбасу і в окупованому Криму, мріючи про те, що Україна знову стане єдиною. Не можна забувати ні про кого, ми маємо разом будувати  нашу країну.

«Велика Україна – це моя мета, від якої я не відступлюся ані на крок! Саме тому я балотуюся сьогодні у президенти», - заявила Тимошенко.

Особливий акцент лідер партії робить на відновлення територіальної цілісності. Вона запевняє: цього нова влада домагатиметься через посилення дипломатичного фронту, розширення переговорів до формату «Будапешт плюс» та створення модерної української армії за стандартами НАТО.

Лідер «Батьківщина» категорична: нині Україні потрібен реальний мир, а не його ілюзія. На Донбасі та в Криму живуть справжні українські патріоти, які чекають на звільнення своєї землі від ворога, додала вона: «Цих людей ми ніколи не зрадимо. І обов’язково повернемо Крим та Донбас до складу України».

Заклики Юлії Тимошенко до єдності звучать в антуражі наскрізь національної символіки. Вона доводить, що вже зараз є лідером країни.  Та й прихильники вже звично вимовляють слова «президент Юлія Тимошенко».

Цікаво, що навіть бажання висуватися в цей день в інших претендентів на найвищу посаду якось зникло. 22 січня в Юлії Тимошенко не було інформаційних конкурентів, як нема поки рівних у масштабності подання своєї програми і презентації команди.

Вагому перевагу Юлія Тимошенко здобула послідовною працею. Ще на початку літа минулого року вона відкрито, публічно, на всю країну оголосила про створення Нового курсу України. На шести форумах кандидатка в президенти представила своє бачення економічного розвитку, соціальну доктрину, вирішення проблем еміграції,  молодіжної політики, екології та інших нагальних для України проблем. Тимошенко залучила найкращих фахівців країни до розробки Нової Народної Конституції і Нового суспільного договору, до стратегії миру і безпеки.

Жінка на посаді Головнокомандувача? Цілком можливо! Юлія Тимошенко впевнено створює Воєнний кабінет, який вже упродовж кількох місяців крок за кроком формує стратегію миру  майбутнього президента і військову доктрину держави.  І згадує про наочні приклади – з європейського і українського минулого.

«Одним з найефективніших «головнокомандувачів» в історії України була княгиня Ольга – за весь час її правління Київська Русь не втратила жодного міліметру території, а лише приростала новими землями. Маргарет Тетчер, прем’єр-міністр Великобританії, яку я мала честь знати особисто, під час відомої Фолклендської війни у 1982 році, продемонструвала в десять разів більше розсудливості, мудрості та справжньої державної мужності, ніж уся чоловіча когорта англійської політики і міністерство оборони разом узяті», – нагадала кандидатка в президенти України.

Не втрачаючи нагоди жорстко покритикувати нинішнього керманича держави Петра Порошенка за недолугу військову політику та корупцію на війні, Юлія Тимошенко, зі свого боку, обіцяє, що вона як жінка на посаді Верховного головнокомандувача точно не робитиме те, що сьогодні робить головнокомандувач-чоловік. Вона не отримуватиме «відкати» від експорту зброї за кордон, не постачатиме армії неякісну техніку за цінами НАТО, не матиме на території країни-агресора власного бізнесу і не платитиме в його бюджет сотні мільйонів доларів податків, за рахунок яких потім проти України ведуть війну.

«Я точно ніколи і за жодних обставин не розглядатиму війну як прибутковий власний бізнес. Все інше, що належить робити справжньому головнокомандувачу, я робитиму! Робитиму з високою відповідальністю, честю і професійністю», – запевнила Тимошенко.

`Не менш важливо, що лідер «Батьківщини», на відміну від інших кандидатів у президенти, має справді обґрунтовану стратегію для України, конкретний, покроковий план дій, який цілком реально втілювати одразу ж після завершення виборів, не втрачаючи ані хвилини.

І нарешті - соціальний захист – те, що хвилює кожного. І в цій царині у Тимошенко є свої «рецепти».

Перший - збільшення середньої заробітної плати: «За 5 років середня заробітна плата та пенсії в Україні мають досягнути рівня сусідньої Польщі. Це означає, що при моєму правлінні за 5 років доходи людей зростуть у 3,5 рази».

Другий - довгострокові мікрокредити  без застави, не більше, ніж під 3% річних, на основі обов’язкового страхування ризиків.«Ми втілимо в життя програму довгострокового банківського мікрокредитування для молоді та середнього класу.  Це, по суті, забезпечення їх роботою», - пояснила Тимошенко.

Також у її соціальних пріоритетах - нова і сучасна реформа галузі охорони здоров’я з обов’язковим медичним страхуванням та  доступне житло для всіх працюючих українців.

Лідерка «Батьківщини»  також зачіпає дуже болючу тему –  трудову еміграцію.  Адже українці упродовж останніх років масово від’їжджають за кордон, інтелект в катастрофічних масштабах покидає країну. Кількість населення стрімко скорочується. А отже, - вмирає генофонд нації. Страшно визнати, але сьогодні йде не просто про демографічну кризу, а про загрозу національній безпеці країни.

Адже важливо не лише визнавати правду, а й дарувати людям надію, що і робить головна претендентка на президентське крісло: «Я передам програму нашого «Нового Курсу України» в кожну оселю, в кожну родину. Це – до виборів. А після виборів я зроблю так, щоб наш Новий Курс так само зайшов у кожну оселю і в кожну родину вже як результат нашої роботи для людей і для країни. Щоб кожному в Україні хотілося жити і працювати!» Представлена стратегія - амбітна, і тепер завдання Юлії Тимошенко -  об’єднати навколо своїх ідей не лише експертне середовище, яке і так вже активно працює над її Новим курсом, а й переважну більшість українців. Гасло «Вірю в Україну» є стержнем політики Юлії Тимошенко як майбутнього президента.

Цей заклик до людей – короткий, але змістовний, і головне – це візія в майбутнє, це надія, яка так потрібна зараз українцям. Це опора на власні сили, а не на міфічних рятівників з-за кордону. Це і впевненість у можливостях нашої держави вирватися з  економічного провалля, а головне – це заклик громадян не стояти осторонь, а брати на себе відповідальність за майбутнє держави. Найвищу відповідальність – як свого часу під час зустрічі з Юлією Тимошенко наголосила Маргарет Тетчер.

 

Олександра Братущенко

Просмотры 391

Автор: Garmata


Читайте также

Политика 01 ноября 2019   211

Юлія Тимошенко: Ми зберегли ГТС для українського народу

Депутати підтримали поправки «Батьківщини», які дозволять зберегти українську газотранспортну систему в державній власності


Политика 01 ноября 2019   245

«Батьківщина» домоглася проведення парламентських слухань щодо ринку землі

Верховна Рада ухвалила постанову про проведення 4-го грудня 2019-го року парламентських слухань


Политика 18 октября 2019   1212

Юлія Тимошенко: Час знижувати тарифи

Вона нагадала, що президент Зеленський казав, що для зниження тарифів потрібні лише дві умови – новий уряд і політична воля.


Политика 22 февраля 2019   346

Вибори на Чернігівщині: поліція розслідує 10 кримінальних проваджень

Станом на 10 ранку 22 лютого поліція Чернігівської області отримала 64 повідомлення про порушення виборчого законодавстваСтаном на 10 ранку 22 лютого


Политика 18 февраля 2019   406

Це наша тверда позиція, – Юлія Тимошенко пояснила директору МВФ Крістін Лагард, чому ціна на газ для українців після виборів буде знижена принаймні вдвічі

Це наша тверда позиція, – Юлія Тимошенко пояснила директору МВФ Крістін Лагард, чому ціна на газ для українців після виборів буде знижена принаймні вд


Политика 10 февраля 2019   333

Кандидати у Президенти України підписали Меморандум про чесні вибори.

Юлія Тимошенко в ефірі “Право на владу” наголосила, що виборча кампанія і зустрічі з людьми приходять в умовах безпрецедентної бідності та зневіри у п


Политика 25 декабря 2018   439

Юлія Тимошенко: Ми захистили безцінний скарб України – землю

Пролонгація мораторію на продаж сільськогосподарської землі стала перемогою патріотів і показала, хто дійсно дбає про національні інтереси України, а


Политика 24 декабря 2018   451

«Батьківщина» здобула беззаперечну перемогу на виборах в ОТГ, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» перемогла на виборах в ОТГ, які відбулися 23 грудня, і, за попередніми підрахунками, отримала 35,7% голосів виборців.


Политика 21 декабря 2018   483

Порошенко готує провокації та займається репресіями під вибори до ОТГ, – депутати «Батьківщини»

Силові структури та місцеві чиновники на Черкащині виконують замовлення президента Петра Порошенка і влаштовують політичні репресії проти опозиції.


Политика 20 декабря 2018   392

Підтримка Тимошенко сягає 27% в окремих регіонах, - опитування «Рейтингу»

Так, наприклад, на Чернігівщині віддати свій голос за лідера «Батьківщини» готові 26,8% громадян


Политика 17 декабря 2018   394

Юлія Тимошенко вимагає захистити ГТС України від корупційних зазіхань президента і скасувати підвищення тарифів

Юлія Тимошенко попередила, у разі, якщо влада таки наважиться на тіньову приватизацію ГТС України, новий президент поверне її у власність держави.


Политика 15 декабря 2018   395

Це нова точка відліку нашої свободи, – Юлія Тимошенко привітала українців зі створенням Помісної Церкви

Вона також подякувала Патріарху Філаретові, завдяки якому ця велична подія стала можливою.


Политика 14 декабря 2018   418

Юлія Тимошенко: Першим рішенням новий президент знизить ціну на газ для населення.

Першим рішенням нового президента має стати вето на всі постанови, якими встановлено непосильні, необґрунтовані ціни на український природний газ для


Политика 13 декабря 2018   279

Тимошенко: «Ми сьогодні переконалися, наскільки талановитою та сильною може бути молодь»

На форумі майбутній кандидат у Президенти Юлія Тимошенко та молодіжна громадськість уклали стратегічний план, який втілюватиме в життя новий Президент


Политика 28 ноября 2018   584

Порошенко представив нового губернатора Чернігівської області

Порошенко призначив голову Чернігівської ОДА Олександра Мисника


Политика 28 ноября 2018   366

Тимошенко має комплексну програму змін країни

23 листопада в Києві відбувся черговий Всеукраїнський форум, ініційований лідером партії “Батьківщина” Юлією Тимошенко "Нова соціальна доктрина: Нові


Политика 27 ноября 2018   474

Як нардепи з Чернігівщини голосували за запровадження воєнного стану

26 листопада, депутати Верховної Ради України затвердили указ президента Петра Порошенка про введення воєнного стану.


Политика 07 ноября 2018   521

Вибори в об’єднаних територіальних громадах на Чернігівщині не скасують

6 листопада київський адміністративний суд оприлюднив ухвалу щодо скасування рішення про об’єднання у 34 громадах України.


Политика 01 ноября 2018   512

Тимошенко запропонувала якісну стратегію миру та безпеки

Усі соціологічні дослідження стверджують, що питання припинення війни є головним для українців.


Политика 16 октября 2018   461

Чим ближче до виборів, тим більше брудних технологій та провокацій (ВІДЕО)

Чим ближче до виборів, тим більше брудних технологій та провокацій
Новости