Курс валют

Відеоматеріал

Категорія Спорт 07 Квітня 2017   180

"Педуніверситет-ШВСМ" поступається у волейбольній битві (ВІДЕО)

Волейбольний чемпіонат України виходить на фінішну пряму. Поки лідери чемпіонату боряться за "золото", друга група команд б'ється за право збереження прописки у Суперлізі.

У ці дні в Чернігові проходить тур змагань за 5-8 місця в чемпіонаті України.

Першим суперником чернігівського "Педуніверситету" став один з головних конкурентів у боротьбі за 6-е місце - "Регіна" з Рівного.

У першій половині гри перевага була на боці гостей. Підопічні Володимира Жули поступалися в матчі 0-2 і, здавалося, вже не вірили у власну перемогу.

Все перевенулося у третій чверті, після серії ейсів від Анни Сергєєвої. "Педуніверситет" вийшов вперед у рахунку і переміг в партії 25-22.

Але справжній трилер команди подарували вболівальникам у четвертому сеті. Гравці "Регіни" почали втрачати самовладання, а чернігівських дівчат вела за собою Ганна Жула.

У затяжній кінцівці гравці "Педуніверситету" відіграли кілька матчболів і зуміли вирвати перемогу 32-30.

На жаль, на тайм-брейку розвинути успіх чернігівським дівчатам не вдалося: поразка в сеті 8-15 та 2-3 у матчі.

Сьогодні о 17:00 в спортзалі ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка "Педуніверситет" зустрінеться з лідером турніру "Орбітою" із Запоріжжя, а в суботу, 8 квітня, на чернігівських вболівальників чекає битва "Педуніверситету" і "Северодончанки" з Сєвєродонецька. Початок гри о 13:00.

Просмотры 180

Автор: Garmata.tv

Дивіться також

Cуспільство

28 Квітня 2017   119

Новий сезон у «Місті легенд»: Чернігів готується до напливу туристів (ВІДЕО)

У найближчі вихідні у Чернігові відкриється туристичний сезон

Cуспільство

28 Квітня 2017   143

Гуртожиток на Попудренка розвалюється на очах: влада не полишає надії на реконструкцію (ВІДЕО)

Постраждалі від обвалу гуртожитку на Попудренка, 16 бояться повертатися до своїх осель

Cуспільство

28 Квітня 2017   120

У Козельці «Батьківщина» вирішила інфраструктурну проблему (ВІДЕО)

Справжнім подарунком для жителів Козельця стало відкриття автостанції

Cуспільство

28 Квітня 2017   103

Хто намагається продати сільськогосподарську землю? (ВІДЕО)

Окружний адміністративний суд міста Києва заборонив «земельний» референдум

Cуспільство

28 Квітня 2017   159

Головну вулицю Чернігова перекрили на два тижні (ВІДЕО)

У зв’язку з будівельно-монтажними роботами перекрили рух на перехресті проспекту Перемоги та вул. Гончої